ارسال پيامك خودكار مانند SMS تبريك تاريخ تولد، ازدواج، عضويت و غیره

مشاهده امکانات و توضیحات نرم افزار اسکناس


ارسال پيامك خودكار مانند SMS تبريك تاريخ تولد، ازدواج، عضويت و غیره

ارسال پيامك خودكار مانند SMS تبريك تاريخ تولد، ازدواج، عضويت و غیره

بسم الله الرحمن الرحیم

ارسال پیامک خودکار مانند SMS تبریک تاریخ تولد، ازدواج، عضویت و...

 

پیش نیاز ها:

آموزش مدیریت مخاطبین

آموزش ارسال پیامک انبوه

 

فهرست مطالب

فصل اول: اس ام اس خودکار به مشتری در تاریخ تولد، ازدواج و... چه کاربردی دارد؟

فصل دوم: آموزش تعریف فیلدهای تاریخی سفارشی مانند تاریخ تولد، ازدواج و...

فصل سوم: آموزش تنظیمات پیامک خودکار در تاریخ هایی مانند تولد، ازدواج و...

 

 

فصل اول: اس ام اس خودکار به مشتری در تاریخ تولد، ازدواج و... چه کاربردی دارد؟

نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه اسکناس این امکان را برای کاربران عزیز فراهم می کند که برای مخاطبین خود تاریخ تولد، تاریخ ازدواج و چند فیلد تاریخی سفارشی دیگر به دلخواه خود تعریف کنند. منظور از فیلد های تاریخی دیگر این است که مثلا ممکن است شما نسبت به کسب و کار و سیاست های خود بخواهید تاریخ های دیگری نیز برای مخاطبین خود مانند تاریخ سررسید حق عضویت، تاریخ تولد همسر و... ذخیره کنید. در نرم افزار ارسال پیامک انبوه اسکناس این امکان وجود دارد.

در فصل دوم نحوه تعریف فیلد های تاریخی سفارشی توضیح داده می شود.

اما سوال اصلی اینجا است که ذخیره این تاریخ ها چه کاربردی دارد؟

مهم ترین کاربرد ذخیره تاریخ تولد، ازدواج و... ارسال SMS خودکار در تاریخ های مذکور است.

در نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه اسکناس حداکثر می توان 6 فیلد تاریخی تعریف کرد و برای هر کدام SMS خودکاری مشخص نمود.

یعنی شما فقط یک بار برای همیشه پیامکی برای تبریک تولد تعریف کرده و نرم افزار به طور خودکار در تاریخ تولد هر مخاطب آن پیامک را برای او ارسال می کند.

نگران این نباشید که اگر در روز تولد مخاطب نرم افزار ارسال اس ام اس با مودم اسکناس بسته باشد پیامک تبریک تولد ارسال نگردد. زیرا حتی اگر روز تولد مخاطب نرم افزار بسته باشد در روز های بعد هر زمان اجرا شود تبریک تولد آن مخاطب را ارسال خواهد کرد.

حتما می دانید ارسال SMS تبریک تولد چه فایده ای دارد اما برای کامل بودن مقاله عنوان می کنیم که ارسال اس ام اس به مشتریان در تاریخ هایی که برای آنان مهم است مانند تبریک تاریخ تولد، تبریک سالگرد ازدواج، تسلیت سالگرد وفات نزدیکان و ... تاثیر روانی بسیار بالایی بر روی مشتری داشته و کاربرد تبلیغاتی بسیار خوبی دارد.

وقتی برای مشتری خود ارزش قائل شوید مطمئنا مشتری نیز نسبت به شما وفادار تر خواهد بود.

البته ارسال اس ام اس تبریک یا تسلیت خودکار به مشتری فقط ارزش قائل شدن برای مشتری نیست بلکه علاوه بر این ارسال پیامک تبریک برای شما اعتبار کاری نیز به ارمغان می آورد زیرا شما با این کار به مشتریان خود ثابت می کنید که شرکت یا فروشگاه بزرگی هستید و مشتری بیشتر به شما اعتماد می کند.

 

امکان ارسال پیامک خودکار در تاریخ های تعریف شده فقط به تبریک تولد ختم نمی شود!

برنامه نویسیان نرم افزار ارسال پیامک با مودم GSM اسکناس امکانات خیلی جالب تری برای مشتریان خود در نظر گرفته اند!

فرض کنید شما کسب و کاری دارید که بر اساس آن در بازه های زمانی مختلف از مشتریان خود هزینه ای بابت خدمات دریافت می کنید. مثلا ممکن است فیلد تاریخی به نام تاریخ سررسید حق عضویت، تاریخ پایان اعتبار بیمه، تاریخ اتمام پشتیبانی یا چیزی شبیه به این داشته باشید.

ممکن است سررسید این تاریخ ها سالیانه نباشد بلکه به صورت ماهیانه، هفتگی یا روزانه باشد. مثلا ممکن است در شرکت ها و نمایندگی های بیمه تاریخ سررسید پرداخت حق بیمه ممکن است هر 3 ماه یک بار باشد و یا در یک شرکت نرم افزاری سررسید پرداخت هزینه خدمات هر 6 ماه یک بار باشد.

در این صورت ارسال SMS خودکار در سالگرد یک تاریخ برای شما کاربرد ندارد!!!

توسعه دهندگان "نرم افزار ارسال SMS انبوه با کامپیوتر اسکناس" این نیاز را نیز برطرف ساخته اند.

شما می توانید هنگام تعریف پیامک خودکار برای هر کدام از فیلد های تاریخی بازه زمانی دلخواهتان را نیز مشخص نمایید. به عنوان مثال می توانید تعریف کنید که پیامک خودکار هر 6 ماه یک بار، هر 4 هفته یک بار یا حتی هر چند روز یک بار ارسال شود.

 

فصل دوم: آموزش تعریف فیلدهای تاریخی سفارشی مانند تاریخ تولد، ازدواج و...

برای تعریف فیلد های تاریخی دلخواه ابتدا در پنجره اصلی نرم افزار بر روی آیکن مخاطبین کلیک کنید:

 

 

سپس مانند تصویر زیر بر روی "ویرایش ستون های نمایشی" کلیک کنید:

 

 

بعد از کلیک بر روی این گزینه پنجره زیر باز می گردد:

 

 

همانطور که در تصویر مشخص شده اسکرول بار را به سمت پایین بکشید تا به گزینه های تاریخی برسید:

 

 

سپس مانند تصویر زیر تیک گزینه های مشخص شده را فعال کنید:

 

 

اکنون علاوه بر تاریخ تولد 5 فیلد تاریخی دیگر نیز دارید. توجه کنید که در تصویر بالا ما هر 5 فیلد تاریخی را فعال کردیم در صورتی که شما به این تعداد فیلد تاریخی احتیاج ندارید می توانید تعداد کمتری را فعال نمایید.

شما می توانید برای هر کدام از این فیلد های تاریخی مانند تصویر زیر عنوان دلخواه مربوط به کسب و کار خود را وارد کرده و در نهایت بر روی "ذخیره تغییرات" کلیک کنید:

 

 

بعد از این تغییرات هر گاه بخواهید مخاطبی به لیست مخاطبین خود اضافه کنید و یا مخاطبی را ویرایش نمایید پنجره افزودن و ویرایش مخاطب شبیه پنجره زیر می شود:

 

 

همانطور که مشاهده می کنید در صورت دلخواه می توانید برای هر یک از مخاطبین خود علاوه بر تاریخ تولد تاریخ های سالگرد ازدواج، تاریخ عضویت، تاریخ پرداخت حق عضویت، تاریخ وفات همسر و تاریخ 5 (که عنوانی برای آن مشخص نکردیم) را وارد نمایید.

همچنین در قسمت رو به رو برای هر کام می توانید انتخاب نمایید که آیا در سررسید این تاریخ برای این مخاطب اس ام اس ارسال گردد یا خیر. یعنی در صورتی که تیک گزینه "پیام سالگرد ازدواج" را فعال نکنید در سالگرد ازدواج این مخاطب برای او پیامک ارسال نمی گردد.

در فصل سوم آموزش مدیریت مخاطبین نحوه بارگذاری اطلاعات مخاطبین از فایل اکسل (Excel) به طور کامل شرح داده شده است. بعد از این تغییرات وقتی یک فایل اکسل را برای بارگذاری اطلاعات مخاطبین انتخاب کنید امکان بارگذاری فیلد های تاریخی تعریف شده نیز از فایل اکسل وجود دارد:

 

 

 

فصل سوم: آموزش تنظیمات پیامک خودکار در تاریخ هایی مانند تولد، ازدواج و...

بعد از تعریف فیلد های تاریخی برای تنظیم متن و دوره زمانی ارسال پیامک های خودکار در پنجره اصلی نرم افزار ارسال پیامک انبوه اسکناس از منوی امکانات گزینه "پیامک های خودکار" را انتخاب کنید:

 

 

بعد از انتخاب این گزینه پنجره "پیامک های خودکار در تاریخ های مشخص" مانند تصویر زیر باز می شود:

 

 

همانطور که در تصویر مشخص است در این پنجره می توانید برای هر کدام از تاریخ ها متن اس ام اس دلخواه خود را تعریف کنید.

لازم به ذکر است که در متن اس ام اس ها می توانید از متغیر ها (مانند نام مخاطب و...) نیز استفاده کنید.

در تصویر زیر برای تاریخ تولد و سالگرد ازدواج متن SMS مشخص شده است:

 

 

از این پس در روز تاریخ تولد و تاریخ ازدواج هر مخاطب پیامک تبریک تعریف شده برایش ارسال می گردد.

 

اما همانطور که در فصل 1 گفته شد برخی پیامک های خودکار سالیانه نیستند بلکه نیاز هست که در بازه های زمانی دلخواه تنظیم شوند:

 

 

اگر به تصویر بالا توجه کنید متوجه می شوید که این کار چقدر آسان است. فقط کافی است بازه زمانی دلخواه خود را مشخص کنید. برای مثال در این تصویر "هر 6 ماه" انتخاب شده است.

 

امیدواریم آموزش امکانات ارسال پیامک خودکار نرم افزار اسکناس برای شما کارا و مفید باشد.

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

ارسال اس ام اس گروهي , ارسال پيامك انبوه تبليغاتي , ارسال پيامك تبليغاتي با جي اس ام مودم , ارسال پيامك انبوه با گوشي , ارسال پيامك انبوه با سيم كارت , پيامك انبوه تبليغاتي بدون مسدودي , ارسال پيامك تبليغاتي بدون مسدودي , ارسال خودكار , پيامك تبريك تولد , پيامك تبريك سالگرد ازدواج